РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи
Начало » 2008 » Июнь » 29

25-29 червня 2008 р., м. Ужгород, стадіон "Авангард" - 2 тур Чемпіонату України серед чоловіків

21 команда вийшла на старт 2 туру Чемпіонату України в м. Ужгород, щоб визначити кращих з поміж себе та розіграти 12000 грн призових.

Вже після другого ігрового дня турнір залиши 5 команд, що не змогли кваліфікуватись до основної сітки команд. Приємним фактом для господарів став виступ 4-ох ужгородських пар серед 16 найкращих. При цьому троє з низ увійшли до 4 кращих пар 2 туру Чемпіонату України. Взагалі змагання в Ужгороді подарували глядачам велику кількість захоплюючих ігор. Навіть не зважаючи на зустріч у вирішальній грі команд Ужгород-1 та Ужгород-2, боротьба в матчі була гідна фіналу, про що і свідч ... Читати далі »
Просмотров: 1138 | Добавил: rivnevolley | Дата: 29.06.2008 | Комментарии (1)

24-26 червня 2008 р., м.Київ, "Гідропарк" - Кубок України серед юніорів та юніорок 1989 р.н.

Кубок України серед юніорів та юніорок в Києві став другим відбірковим етапом до Чемпіонату Європи U-20.

Результати

Юніорки
1. Медик, Київ (Чекмарьова-Лавренченко)
2. Біла Церква (Андрєєва-Русначенко)
3. Рівненстка обл. (Грицюк-Басанова)
4. Дніпро, Дніпропетровськ (Сукач Т.-Сукач К.)

Юніори
1. Київ (Дідух-Пронін)
Просмотров: 702 | Добавил: rivnevolley | Дата: 29.06.2008 | Комментарии (0)

17-22 червня2008 р., Туреччина, Анталія, Чолаклі - 5-ий Чемпіонат Європи серед студентів з волейболу пляжного

Нарешті довгоочікуваного успіху досягла одна з найперспективніших пар України Олексій Клямар - Андрій Куцмус.
Після перемоги в Чемпіонаті України серед студентів, що напередодні завершився в Ужгороді, їм було надано право представляти Україну на Чемпіонаті Європи.

Дуже багатьох здивували своєю грою студенти Закарпатського державного університету. Впевнено здолавши команди Португалії, Швейцарії та Чехії, закарпатці посіли 1 місце в групі "С". Згодом, в основній сітці змагань, впевнено з рахунком 2-0 були здобуті перемоги над командами Польщі, Німеччини та Австрії. На стадії півфіналу Клямар-Куцмус зустрілись з естонськими студентами. Перемога з рахунком 2-0 (21-15; 21-15) відкрила шлях до фіналу. У ... Читати далі »
Просмотров: 879 | Добавил: rivnevolley | Дата: 29.06.2008 | Комментарии (0)