Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи
Начало » 2008 » Август » 4 » Кубок України 2008, чоловіки
Кубок України 2008, чоловіки

31 липня - 3 серпня 2008 р., м. Ужгород, стадіон "Авангард" - Кубок України з волейболу пляжного серед чоловіків

19 команди стартували в боротьбі за Кубок України та 10000 грн призового фонду в Ужгороді.

Після кваліфікаційного відбору, було визначено 16 кращих пар, що продовжили боротьбу. І знову своїм виступом глядачів порадували місцеві команди, четверо з яких пробились до основної сітки, а дві - в підсумку стали призерами. Так головною несподіванкою Кубку України стала пара Дескалюк-Плоскіна (Динамо, Ужгород), вихід яких в до четвірки кращих вже був сенсацією, а перемога в бронзовому матчі 2-0 над досвідченими одеситами Іойшер-Сергієнко перевершила всі сподівання. Також вдалим турнір в Ужгороді став для пари Полторацький-Тарасов (Інваспорт-1). Кияни вперше за весь час виступів в Чемпіонаті та Кубку України змогли пробитись до головного фіналу. Проте дощова погода, під акомпанемент якої проходив фінал, виявилась більш вдалою для закарпатців Медяник-Дєргунов. Перемогою з рахунком 2-0, пара підтвердила свій кубковий статус, другий рік поспіль здобувши Кубок України з волейболу пляжного.