Розділи
Начало » 2007 » Июль » 11 » На Чемпіонат Світу з гарним настроєм!
На Чемпіонат Світу з гарним настроєм!

В черговий раз порадувала рівненська пара пляжниць Олена Басанова / Валентина Грицюк.

З 4 по 7 та з 7 по 10 липня в Іллічівську відбулись відкриті першісті України відповідно серед дівчат та юнаків 1990 р.н. Команди дівчат та юнаків, що представляли Рівненську область на цьому турнірі, змогли покращити свої результати в порівнянні з виступом на Чемпіонаті України в цій віковій групі.

Так пара Басанова / Грицюк, не залишивши жодного шансу суперникам, спочатку здобула перемогу в своїй підгрупі, а в півфіналі та фіналі з рахунком 2-0 відповідно здолала команди "Електрон" (Суми) та "Спортліцей" (Біла Церква).

Пара юнаків Антон Куцмус / Олександр Курілець, також до фінальної сітки турніру вийшла з 1 місця своєї підгрупи. Проте спочатку здолавши команду Вінницької області 2-0, юнаки поступились першій команді Іллічівська 0-2. За вихід у півфінал Куцмус / Курілець перемогли чернігівську пару 2-1, але в півфіналі та грі за 3 місце сильнішими за них виявились відповідно пари Іллічівськ-2 та Суми.

А вже 10 липня рівненська пара Басанова / Грицюк вирушила в Польщу, щоб взяти участь в юніорському (до 19 років) Чемпіонаті Світу. Хоча нашим дівчатам лише по 15 років, проте вини є однією з найперспективніших пар пляжниць в Україні.

З 11 по 15 липня ігри чемпіонату будуть відбуватися на майданчиках міста Мисловіце. Оскільки наші дівчата вперше беруть участь в чемпіонаті такого рівня, то вони розпочнуть боротьбу з кваліфікаційного турніру де їм необхідно здобути 2 перемоги для виходу в основну сітку змагань.

Проте будь-який результат для пари буде позитивним, оскільки перш за все цей чемпіонат є підготовчим етапом до аналогічних виступів в наступному сезоні.

Просмотров: 833 | Добавил: rivnevolley | Рейтинг: 5.0 |