Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи
Начало » 2007 » Июль » 31 » Фінал чемпіонату України, чоловіки
Фінал чемпіонату України, чоловіки

З 26 по 29 липня в Ужгороді відбувся фінальний тур Чемпіонату України з пляжного волейболу серед чоловіків.

16 кращих пар пляжників з 6 регіонів України в безкомпромісній боротьбі прагнули здобути звання чемпіона України та частку від 20000-го призового фонду.

Проте головними претендентами на перемогу були 4 пари, які на протязі сезону не лише вдало виступали на внутрішній арені, а й презентували Україну на турах чемпіонатів Світу та Європи. Саме ці пари пляжників у підсумку вийшли до півфіналу Чемпіонату України.

Таким чином, в першому півфіналі зустрілись: пара з Ужгорода Медяник-Дєргунов та пара із Запоріжжя Бабич-Михайлов. Гравці обох команд продемонстрували захоплюючу гру, результат якої було важко спрогнозувати. Не зважаючи на програш в 1 сеті, ужгородці Медяник-Дєргунов, здолали запорізьку пару в 2 сеті. Але більш досвідчена пара Бабич-Михайлов з мінімальною перевагою в 2 очки здобула перемогу в 3 сеті та матчі в цілому.

В іншому півфіналі також зустрілись представники Ужгорода та Запоріжжя. Фаворитами цієї зустрічі вважали закарпатців Клямар-Куцмус, але з цим не погодились запорізькі пляжники Ніколаєв-Скабін. Безпомилково зігравши в захисті та завдяки вдалим атакам пара Ніколаєв-Скабін вирвала перемогу з рахунком 2-0 та вийшла до фіналу.

Варто відзначити, що протистояння пляжників Ужгорода та Запоріжжя в українському чемпіонаті триває вже 3 сезон і завжди відзначається видовищною та безкомпромісною боротьбою.

Отже, і фінальна, і гра за 3 місце перетворились у своєрідне дербі.

У бронзовому фіналі медалі розіграли ужгородці Медяник-Дєргунов та Клямар-Куцмус. Перемога з рахунком 2-0 дозволила Олексію Клямару та Андрію Куцмусу піднятися на 3 сходинку п'єдесталу чемпіонату.

У фінальному матчі Чемпіонату України з пляжного волейболу кращого визначали пари із Запоріжжя Бабич-Михайлов та Ніколаєв-Скабін. Здолавши суперників з рахунком 2-0, чемпіонами України 2007 року стали Микола Бабич та Сергій Михайлов.

Просмотров: 828 | Добавил: rivnevolley | Рейтинг: 0.0 |