РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи
Начало » 2008 » Июль » 08

3-7 липня 2008 р., м. Рівне, "Гідропарк" - Кубок України серед юнаків та дівчат 1991 р.н.

Справжнім випробуванням для юних пляжників став турнір в Рівному. Як дівчатам так і юнакам довелось грати і під дощем, і в спеку, і боротись з вітром. Проте 10 дівочим та 13 юнацьким командам погода не завадила визначити з поміж себе володарів Кубку України.

Першими розпочали змагання дівчата. В результаті відбіркових ігор, була визначена 8-ка кращих що продовжила боротьбу за Кубок. Приємно, що з 8 команд, 4 представляли Рівне. Головні сподівання покладались на пару Грицюк-Басанова. Але у вирішальному півфінальному матчі з одвічними суперниками Самодай-Сукач, рівнянки поступились 1-2. Таки ... Читати далі »
Просмотров: 806 | Добавил: rivnevolley | Дата: 08.07.2008 | Комментарии (3)

2-6 липня 2008 р., Німеччина, м. Гамбург - 4-ий Чемпіонат Світу серед студентів з волейболу пляжного

Зовсім трішки не вистачило, щоб гімн України пролунав по завершенню Чемпіонату Світу серед студентів в Гамбурзі.

Після здобуття золотих медалей на Чемпіонаті Європи серед студентів, українці Олексій Клямар та Андрій Куцмус вирушили до Німеччини на світову студентську першість в числі 32 кращих пар світу.

Дуже впевнено розпочали турнірну боротьбу закарпатські студенти. Не віддавши жодної партії суперникам з Чехії, Японії та Нідерландів, Клямар-Куцмус з першої позиції своєї групи продовжили боротьбу в основній сітці змагань.

Просмотров: 856 | Добавил: rivnevolley | Дата: 08.07.2008 | Комментарии (0)