Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи
Начало » 2008 » Август » 11 » Чемпіонат України, ФІНАЛ, жінки
Чемпіонат України, ФІНАЛ, жінки

8-10 серпня 2008 р., м. Київ, Гідропарк - фінал Чемпіонату України з волейболу пляжного серед жінок

Рекордним за кількістю команд-учасниць став фінал Чемпіонату України серед жінок. 26 пар виявили бажання позмагатись за головний трофей сезону. 18-тьом з них довелось долати сито кваліфікаційної відбору, щоб продовжити боротьбу в основній сітці змагань. Головними фаворитами фіналу не безпідставно вважались киянки Ошейко-Бабуріна - гравці національної збірної України.

Команда Рівненської області (Грицюк-Басанова), отримавши вайлд кард (Wild Card) від АПВУ, розпочала змагання з основної сітки. В першому турі наші дівчата не змогли здолати киянок КПІ-2 (рахунок 1-2). Проте в програшній сітці з рахунком 2-0 вони переграли іншу київську пару Кий-97. Але втрутитись в розподіл призового фонду рівнянкам завадила команда Медик-ЦШВСМ-Іллічівськ, якій поступились в двох партіях 0-2.

Таким чинок Грюцюк-Басанова фінішували на 9 місці в Чемпіонаті України 2008 р. А це черговий крок вперед в порівнянні з минулим роком.

ЗОЛОТО Чемпіонату вибороли Ошейко-Бабуріна, які справжній опір відчули лише у півфіналі проти пари Шумейко-Малишева (рахунок 2-1).
СРІБЛО - у дніпропетровських дівчат Ножина-Любімова, що без поразок дістались фіналу, проте нічого не змогли протиставити майбутнім чемпіонкам.
БРОНЗА - у важкій боротьбі дісталась черкащанкам Шумейко-Малишева.