Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи
Начало » 2008 » Июль » 8 » Чемпіонат Світу серед студентів
Чемпіонат Світу серед студентів

2-6 липня 2008 р., Німеччина, м. Гамбург - 4-ий Чемпіонат Світу серед студентів з волейболу пляжного

Зовсім трішки не вистачило, щоб гімн України пролунав по завершенню Чемпіонату Світу серед студентів в Гамбурзі.

Після здобуття золотих медалей на Чемпіонаті Європи серед студентів, українці Олексій Клямар та Андрій Куцмус вирушили до Німеччини на світову студентську першість в числі 32 кращих пар світу.

Дуже впевнено розпочали турнірну боротьбу закарпатські студенти. Не віддавши жодної партії суперникам з Чехії, Японії та Нідерландів, Клямар-Куцмус з першої позиції своєї групи продовжили боротьбу в основній сітці змагань.

Проте шлях до фіналу виявився досить важким. Після перемог з рахунком 2-0 над студентами Австрії, Бразилії та Іспанії, українці поступились 1-2 чехам в поєдинку за вихід у півфінал турніру. Вже в програшній частині сітки Клямар-Куцмус за вихід до півфіналу здолали іспанців Garcia-Marco 2-1 (21-19, 18-21, 23-21). В той же день у півфіналі Клямар-Куцмус перемогли американських студентів Van Zwieten-Dykstra 2-0 (21-17, 21-18). Фінальна гра з іспанцями Ariza Molina-De Amo Fernandez стала справжньою окрасою Чемпіонату Світу, про що свідчить рахунок 2-1 (12-21, 21-16, 23-21). Прикро лише, що цей рахунок на користь іспанців.

Отже, Олексій Клямар та Андрій Куцмус срібні призери Чемпіонату Світу 2008 р. серед студентів.
Просмотров: 861 | Добавил: rivnevolley | Рейтинг: 5.0 |